Kalendarz

Półkolonie letnie 2018


Pogoda nastraja wakacyjnie, już teraz warto zaplanować letni wypoczynek. Centrum Usług Społecznych Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy zaprasza młodych poszukiwaczy przygód na półkolonie organizowane w lipcu i w sierpniu pod hasłem „Bawimy ucząc – uczymy bawiąc”. W programie m.in.: zajęcia artystyczne, sportowe, ekologiczne i integracyjne.

czytaj całość »

Uwolnij w sobie twórcę!


Zapraszamy na nowy cykl warsztatów dla dzieci i młodzieży „Uwolnij w sobie twórcę”, który będzie realizowany od maja do czerwca 2018 r. przez Dom Kultury „Akademicka Przestrzeń Kulturalna” w Bydgoszczy. Uczestnicy pod opieką doświadczonych instruktorów stworzą przedstawienie w technice teatru cieni, inspirowane naturą i światem prehistorycznym.

czytaj całość »

Lekcje fotografii


Zapraszamy szkoły, przedszkola i inne placówki edukacyjne do skorzystania z oferty zajęć dla dzieci i młodzieży. Lekcje fotografii w Muzeum Fotografii przy WSG rozwijają wyobraźnię oraz pobudzają do samodzielnego, twórczego działania. Uczestników zajęć czeka m.in. praca w ciemni fotograficznej i atelier. Z nami złapiesz bakcyla!

czytaj całość »

Redaktor/ka poszukiwany/a


Portal internetowy HomeSquare, poświęcony wzornictwu, architekturze, aranżacji wnętrz i ogrodów, poszukuje osób zainteresowanych współpracą redakcyjną (staż, współpraca stała lub tymczasowa). Oferta adresowana jest do wszystkich zainteresowanych sztuką, kulturą i designem. Sprawdź szczegóły.

czytaj całość »

Aktualne wystawy