Kalendarz

Melpomena po raz piąty


Razem ze Stowarzyszeniem Teatralnym „Juvenkracja”, Zespołem Szkół Ogólnokształcących nr 3 oraz Szkołą Podstawową nr 35 w Bydgoszczy zapraszamy wszystkich miłośników piosenki aktorskiej do udziału w piątej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Aktorskiej „Melpomena” – „To jest to, czyli piosenki z teatru, w interpretacji młodego pokolenia". Zgłoszenia do 12 listopada.

czytaj całość »

Na Bydgoskim Szlaku TeH2O


Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. „Na Bydgoskim Szlaku TeH2O – aktywizacja, tożsamość i kultura”. Celem projektu jest stworzenie klubu młodzieżowego dla dzieci i młodzieży z Okola i Śródmieścia w wieku 7-18 lat, podniesienie ich aktywności społecznej poprzez działania tożsamościowe i artystyczne.

czytaj całość »

Vintage Photo Festival w MF


Premiera książki „Kobiety Fotonu” Małgorzaty Czyńskiej i Katarzyny Gębarowskiej (13 października) oraz otwarcie wystawy Andrzeja „Graby” Grabowieckiego „Autobiografia i inne opowiadania” (18 października) – Muzeum Fotografii przy WSG zaprasza do udziału w IV Międzynarodowym Festiwalu Miłośników Fotografii Analogowej Vintage Photo Festival.

czytaj całość »

Dziedzictwo Bydgoszczy


Katedra Gospodarki Turystycznej Wyższej Szkoły Gospodarki zaprasza 23 października na seminarium branżowe „Dziedzictwo przemysłowe Bydgoszczy – nadzieje i dylematy” organizowane w ramach obchodów Roku Bydgoskiego Dziedzictwa Przemysłowego. Wydarzeniu będzie towarzyszyć wystawa pamiątek po fabryce ALFA i FOTONIE.

czytaj całość »

Akademia Fotografii


Bydgoska Akademia Fotografii adresowana jest do osób stawiających pierwsze kroki w fotografii. BAF MASTER to propozycja dla doświadczonych fotografek i fotografów. Zajęcia prowadzą m.in. członkowie ZPAF. Fotografia portretowa, przyrodnicza, makrofotografia, a może XIX-wieczne techniki szlachetne? Sam/a zdecyduj! Kolejne edycje od października.

czytaj całość »

Aktualne wystawy